Поліцейські офіцери громад врятували пенсіонерку, яка потрапила в пастку власного житла

Порятунок

12 жовтня в м. Дунаївці до поліцейського офіцера громади Сергія Становського звернулися працівники соціальної служби із повідомленням про те, що одинока пенсіонерка, яка перебуває у них під опікою, протягом тривалого часу не відчиняє квартиру та не виходить на зв'язок.

Поліцейський офіцер громади разом з колегою Миколою Мосенжуком, з яким патрулювали територію обслуговування, негайно направились за вказаною адресою. Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що квартира зачинена зсередини, але ніяких сигналів про присутність там людини не було. За деякий час з-за дверей стало чутно рух та слабкі прохання про допомогу. 

Після цього правоохоронці одразу прийняли рішення негайно відкрити квартиру для надання допомоги жінці. Як виявилося, 82-річна пенсіонерка впала із ліжка, внаслідок чого отримала травму та не могла піднятись. Так на підлозі без їжі та води жінка пролежала майже добу. 

Поліцейські допомогли медикам занести жінку до автомобіля швидкої медичної допомоги. Наразі її госпіталізовано в Дунаєвецьку багатопрофільну лікарню, де вона отримує всю необхідну допомогу.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області
 

За темою:
• На Хмельниччині поліцейські врятували від пожежі двох малолітніх дітей
• У Кам’янці-Подільському завдяки уважності пішого патруля вдалося уникнути пожежі в багатоповерхівці