У Хмельницькому патрульні разом з громадськими активістами провели шокову терапію для пішоходів-порушників

Поліція і суспільство

За 10 місяців цього року на території Хмельницької області було скоєно 180 наїздів на пішоходів. У результаті 169 людей травмувалися та 24 — загинули. Зважаючи на таку невтішну статистику, патрульні разом з громадськими активістами провели в самому центрі Хмельницького профілактичну акцію «Все — добігався…»

У Хмельницькому Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався із такої собі шокової терапії для пішоходів-порушників.

—    На жаль, хмельничани доволі часто перетинають дорогу в невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора, — говорить Анна Стрембіцька, інспектор Управління патрульної поліції в Хмельницькій області. — Найбільше пішоходи порушують біля підземних переходів на Кам’янецькій та Проспекті Миру і по вулиці Шевченка біля міської лікарні.

Згідно легенди флешмобу, автомобіль допустив наїзд на пішохода, який перетинав дорогу в невстановленому місці, і той помер прямо під колесами.

—    Такою акцією ми хотіли привернути увагу громадян до важливості дотримання Правил дорожнього руху, — говорить співорганізатор заходу Володимир Огойко, голова ГО «ХАЛК». — І на очах у десятків пішоходів змоделювали найгірший варіант розвитку подій у результаті порушення правил перетину проїжджої частини. Сподіваємось, така наочність вплине на злісних порушників.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Відео — ПЦ «Ексклюзив»