Кам’янець-подільські поліцейські здійснили мрію хворого на ДЦП хлопчика з багатодітної сім’ї

Поліція і діти

Марафон добрих справ, розпочатий напередодні новорічно-різдвяних свят поліцейськими Хмельниччини, продовжується. Сьогодні працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції завітали до місцевого навчально-реабілітаційного центру і здійснили мрію його вихованця Вадима Підлісного, який дуже хотів покататися містом на поліцейському автомобілі.

Вчора працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції відвідували навчально-реабілітаційний центр з подарунками. Та під час спілкування дітки почали активно цікавитися роботою правоохоронців, і ті пообіцяли наступного дня, тобто сьогодні, завітати до закладу зі своєрідною виїзною екскурсією, адже тут живуть і навчаються майже дві сотні дітей з різними вадами здоров’я, і самим їм приїхати, наприклад, до відділку, не так і просто.

Правоохоронці розповіли діткам про службу, продемонстрували патрульний автомобіль, змоделювали різні ситуації на дорозі і заодно повторили Правила дорожнього руху. Найактивнішим був учень 7-го класу Вадим Підлісний. Хлопчик постійно ставив поліцейським запитання і цікавився їхньою роботою. Вихователі підказали, що у Вадима є давня мрія — проїхатися Кам’янцем на поліцейській автівці з мигалками.

— Скільки того діла! — сказав Андрій Лиськов, інспектор сектору реагування патрульної поліції, і помчав хлопчика вулицями міста. 

Здавалося б, дрібничка, але після повернення до навчального закладу захвату Вадима не було меж — його невеличка мрія здійснилася.

На прощання поліцейські в гучномовець привітали усіх діток з Днем Святого Миколая і вирушили далі, адже марафон добрих справ триває.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області