В поліції Хмельницької області з нагоди Дня захисників і захисниць України нагородили кращих працівників

Офіційно

Начальник ГУНП в Хмельницькій області Руслан Герасимчук з нагоди Дня захисників і захисниць України вручив відзнаки і подяки 60 працівникам служб та підрозділів поліції Хмельниччини, які упродовж року відзначилися вагомими професійними здобутками. 

— Захист рідної землі в усі часи був покликанням мужніх та самовідданих людей. Патріотизм, любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність присязі і доблесть — це ті якості, якими наділені наші українські військові, правоохоронці, волонтери та звичайні цивільні громадяни, які у потрібний момент не спасували перед обличчям небезпеки і стали на захист своєї країни, ризикуючи власним життям і здоров’ям. Приємно відзначити, що практично кожен, хто присутній зараз у залі, у момент, коли постала необхідність захищати територіальну цілісність і незалежність нашої держави, не зробив жодного кроку назад, дотримався Присяги і з гідністю виконав свій службовий та громадянський обов’язок. Частина наших колег і зараз перебуває у відрядженні у зоні ООС та несе службу по забезпеченню правопорядку і безпеки громадян на Сході країни, — зазначив керівник поліції Хмельниччини у своєму вітальному слові, адресованому колегам.

Серед нагороджених — бійці спецпідрозділів, слідчі, оперативники, дізнавачі, дільничні, працівники блоку превенції , кадрового та матеріально-технічного забезпечення. Кожен з них зробив вагомий внесок у забезпечення правопорядку на території області.

До привітань долучився і голова обласної організації профспілки атестованих працівників Миколи Шпичко, який вручив нагороди та заохочення найбільш активним учасникам профспілкового руху.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області