На Хмельниччині працівники кримінальної поліції спільно з іноземними колегами затримали італійця, який перебував у міжнародному розшуку

Офіційно

Працівники кримінальної поліції та відділу міжнародного співробітництва Головного управління Національної поліції Хмельницької області спільно з представником італійської поліції розшукали та затримали громадянина Італії, який переховувався в Україні від правосуддя.

70-річний іноземець розшукувався правоохоронними органами Італії на національному та європейському рівні з осені 2018 року з метою арешту та подальшої екстрадиції. На батьківщині чоловік був засуджений до 5 років та 10 місяців позбавлення волі за вчинення шахрайства з обтяжуючими обставинами, скупку краденого та ряд інших злочинів, але втік від правосуддя.

Хмельницькі оперативники на підставі інформації, наданої іноземними колегами, встановили, що чоловік проживає у Хмельницькому та затримали його на підставі Європейського ордеру на арешт з метою подальшої передачі затриманого для відбування кримінального покарання. 

Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Згідно українського законодавства йому наданий безкоштовний адвокат.

Органи прокуратури займаються оформленням процедури екстрадиції.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

поліція
новини