На Хмельниччині розпочався комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

Нелегальна міграція

Працівники міграційної поліції Хмельниччини у період з 1 вересня до 1 жовтня проводитимуть на території області комплекс профілактичних заходів, спрямованих на протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Профілактична операція має на меті зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень, які вчиняються іноземцями на території області.

У перший же день практичного етапу цільових профілактичних заходів працівники відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами з Хмельницького районного управління поліції виявили двох порушників міграційного законодавства. 

Так в ході відпрацювання території міста Хмельницького поліцейські виявили двох громадян Азербайджану, які порушили терміни перебування на території нашої держави та не вжили жодних заходів щодо своєчасної реєстрації в Україні.

На обох правопорушників працівники управління державної міграційної служби в Хмельницькій області склали два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та 205 (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкції обох статей передбачають накладення штрафу. 

Окрім того, відносно громадянки Азербайджану працівники УДМС прийняли рішення про примусове повернення в країну походження. Профілактичні заходи на території області тривають.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області